EMPLOYMENT PROGRAM

Práce v zahraničných hoteloch - Legálna práca v zahraničí

Máte už skúsenosti z oblasti cestovného ruchu alebo gastronómie? Chcete naštartovať svoju kariéru v zahraničí? Naše Employment programy vám ponúkajú skvelé možnosti.

S nami sa dostanete do tých najlepších a najluxusnejších hotelov. Ak máte už skúsenosti a prax, tak vás čakajú najlepšie legálne pracovné ponuky na plný úväzok a legálne pracovné zmluvy. Samozrejme môžete mať preferencie pri územia danej krajiny a sú aj pracovné miesta kam vieme umiestniť aj s partnerom - tak sa môžete prihlásiť aj spolu, ak obidve máte pracovné skúsenosti.

Pracovné zmluvy sú sezónne (na 6 mesiacov) alebo na dobu neurčitú. Ubytovanie je v každom prípade zabezpečené zamestnávateľom. Ubytovanie je buď na území hotela alebo v jeho blízkosti (v apartmánoch) - za veľmi symbolickú cenu (v Anglicku) alebo úplne zadarmo (v Grécku, na Cypre). Veľa z hotelov zabezpečuje aj stravovanie počas pracovného dňa.

Prihlásiť sa dá počas celého roka. Do Anglicka hľadáme tých, ktorí by vedeli začať čím skôr. S pohovorom rátajte mesiac alebo jeden/ dva týždne pred plánovaným dátumom žačiatku práce. Výber zamestnancov v mediteránnych oblastiach je od februára do apríla. V tomto období vám dajú pracovné zmluvy, avšak je možnosť vycestovať aj neskôr. 


Pre koho to je ?

 • ak, máte minimálne 18 rokov
 • ak, už máte nejaké pracovné skúsenosti z oblasti cestovného ruchu alebo gastronómie a hľadáte legálnu prácu na plný úväzok
 • ak, ovládate anglický jazyk na veľmi dobrej úrovni a nerobí vám problém ani odborný anglický jazyk 
 • ak, chceli by ste pracovať v zahraničí minimálne 6 mesiacov alebo na dobu neurčitú 
 • ak, chcete získať dobré pracovné posudky zo zahraničného hotela

HLAVNÝ PRACOVNÝ POMER NA CYPRE

   Už máte skúsenosti z oblasti hotelierstva a chcete mať dobre platenú prácu na plný úväzok? 
   Chcete získať dobré pracovné referencie a pracovné posudky?

Náš Employment Cyprus program je určený predovšetkým pre tých, ktorí už majú potrebné pracovné skúsenosti a vedeli by pracovať počas celej sezóny. Naše hotely vám zabezpečujú ubytovanie a stravovanie úplne zadarmo, takže nemusíte hľadať žiadne iné pobyty. Na to, aby ste sa mohli zúčastniť tohto programu nepotrebujete ovládanie gréckeho jazyka, ale vami vybrané pozície si vyžadujú predošlé pracovné skúsenosti (aspoň jeden mesiac ako stážista).

Nerada by ste hľadali prácu sami? Stále ste uvažovali nad prácou na Cypre? Hľadáte zodpovedného zamestnávateľa? Chcete mať referencie zo 4* a 5* hotelov? Ak ste odpovedali na každú položenú otázku ÁNO, tak nezmeškajte túto skvelú príležitosť! 

 •  Potrebný počiatočný kapitál: cca. 500 EUR
 •  Programový poplatok: 250 GBP
 •  Plat: netto 600-900 EUR/mesačne +prepitné 
 •  Pozície: čašník/ka, bar tender, recepčná, výpomoc v kuchyni, tréner, lifeguard
 •  Stravovanie: zadarmo alebo za zľavnenú cenu 
 •  Požiadavky: anglický jazyk na konverzačnej úrovni  & pracovná skúsenosť 
 •  Dĺžka pracovnej zmluvy: apríl/máj až do októbra 
Viac o programe