NAJLEPŠIE ZAHRANIČNÉ PRÁCE

Ak máte radi teplo, slnko, more a túžite po nich aj v zime,  tak odporúčame naše južno-pobrežné programy. V krajinách Stredomoria, ako v Španielsku, na Kanárskych ostrovoch alebo na Malte môžete pracovať počas celého roka, pretože v týchto oblastiach hotely prevádzkujú celoročne. Okrem toho aj na  Cypre sú prekrásné hotely a otvorené tiež počas celého roka, ale tam je typicky sezóna  od apríla do októbra, ako aj v nádhernom Grécku. 

Cyprus

Cyprus je štát na ostrove Cyprus v Stredozemnom mori. Ak by ste chceli pracovať počas sezónny od apríla do novembra na ostrove Aphrodite, tak máme pre vás tie najlepšie ponuky. Máme hotely v meste Limassol i v meste Paphos. Zažite nádhernú jar na Cypre.

Ak už máte skúsenosti a chcete pracovať počas celej sezónny, tak máme pre vás program Employment CYPRUS . Ak by ste chceli ísť na kratšiu dobu a nemáte skúsenosti v oblasti hotelierstva, tak programWork Experience je váš program. V prípade zahraničnej stáže ponúkame Internship programy. Ak by ste pracovali ako animátor voľného času, tak program Hotelanimation.

Dostupné programy:


Grécko

Grécko je krajina plná kontrastov, rozprestierajúca sa na juhovýchode Európy medzi Iónskym a Egejským morom a obdarená viac ako tisíckou ostrovov!Ak by ste chceli pracovať od apríla do októrba v gréckych hoteloch bez praxe alebo s praxou, tak nečakajte, prihláste sa už teraz! Pracovné zmluvy dostanete ešte pred začatím sezóny.

Ak nemáte skúsenosti, tak môžete pracovať ako trainee cez program Work Experience, ak už máte skúsenosti v oblasti hotelierstva, tak je tu program Employment Greece, kde sú rôzne pracovné  ponuky. Chcete mať stáž na prekrásnom gréckom ostrove? Tak pozrite si Internship Greece program!

Dostupné programy:


Španielsko

Šťastné alebo aj zelené Kanárske ostrovy, to nie sú len pláže a more. Sú to tiché rybárske dedinky, nedotknutá príroda a niekoľko driemajúcich vulkánov. Radi by ste trávili leto na prekrásnych ostrovoch Španielska? Nevynechajte túto možnosť! Čakajú vás skvelé zážitky! Naši partnerské hotely sú otvorené počas celého roka, takže môžete vycestovať aj teraz. Nehovoríte po španielsky? Nevadí. Stačí, ak ovládate anglický jazyk na dobrej úrovni. 

Nemáte skúsenosti, tak máme pre vás program Work Experience a ak hľadáte stáž tak máme ponuky cez program Internship Spain. Pripravte sa na Kanárske ostrovy!

Dostupné programy: