PREDVÝBER SA UŽ ZAČAL!

Chcete mať najlepšie pracovné miesta? 

...a je to tuuuuu...

zmluvu už môžete mať pod vianočným stromčekom! :P 

...a čo je najlepšie:  

všetko bez programového poplatku- alebo so super zľavou

Využite naše zľavy, dajte nám vedieť váš záujem! NEZÁVÄZNÁ REGISTRÁCIA!

Cyprus

Cyprus je štát na ostrove Cyprus v Stredozemnom mori. Ak by ste chceli pracovať počas sezónny od apríla do novembra na ostrove Aphrodite, tak máme pre vás tie najlepšie ponuky. Máme hotely v meste Limassol i v meste Paphos. Zažite nádhernú jar na Cypre.

Vynikajúce ponuky:

[ Error ]

GRÉCKO

Grécko je krajina plná kontrastov, rozprestierajúca sa na juhovýchode Európy medzi Iónskym a Egejským morom a obdarená viac ako tisíckou ostrovov! Ak by ste chceli pracovať od apríla do októrba v gréckych hoteloch bez praxe alebo s praxou, tak nečakajte, prihláste sa už teraz!

Vynikajúce ponuky:

[ Error ]

Kos je ostrov v Egejskom mori, kde si nájdete všetko: romantické a pokojné časti, piesočnato-okruhliakové a kamienkové pláže a nekonečné možnosti zábavy. Svojou rozlohou je malý ostrov, ale je mimoriadne bohatý na pamiatky. Kos je ostrov, ktorý sa oplatí navštíviť!

Vynikajúce ponuky:

[ Error ]

Kréta je najväčší grécky ostrov a súčasne piaty najväčší ostrov v Stredozemnom mori. Ostrov Kréta je obmývaná krištáľovými vodami Líbyjského a Krétskeho mora. Pláže, pamiatky, prístavy alebo nádherná lagúna na Kréte? Musíte vidieť všetko!

Vynikajúce ponuky:

[ Error ]

Rodos sa stal jedným z najobľúbenejších destinácií pre dovolenku. Je štvrtým najväčším ostrovom Grécka, ktorý je blízky všetkým. Príjemné počasie, kontrast oslnivo bielych domčekov, romantické uličky, nádherné pláže, krištáľovo čisté more a prekrásny výhľad na more. Ostrov Rodos si zamilujete okamžite!

Vynikajúce ponuky:

[ Error ]

ŠPANIELSKO

Mallorca je ostrovom pomarančovníkov, citrónovníkov a paliem. Je jedným z najpopulárnejších ostrovov v Stredozemnom mori. Ponúka priaznivé počasie, teplé more, nádherné pláže, rušný nočný život, prírodné a historické zaujímavosti. Mallorca je ostrov hojnosti.

Vynikajúce ponuky:

[ Error ]Costa del Sol, inak povedané pobrežie slnka je krásny región Andalúzia v južnom Španielsku a veľmi obľúbenou turistickou oblasťou. Táto čarovná oblasť privíta ročne milióny turistov. Dlhé krásne pláže omýva smaragdovo sfarbené more. V Costa del Sol slnko svieti skoro 300 dní.

Vynikajúce ponuky:

[ Error ]

Fuerteventura je najbližším ostrovom k africkému kontinentu a druhým najväčším z Kanárskych ostrovov. Ponúka vám dlhé kilometre piesočných pláží a more plné delfínov a korytnačiek. Fuerteventura vo voľnom preklade znamená „veľké dobrodružstvo“ alebo „silný vietor“.

Vynikajúce ponuky:

[ Error ]

Lanzarote je najsevernejší a najmystickejší z všetkých Kanárskych ostrovov. Ostrov je tichý, pokojný a romantický. Široké, okúzľujúce pláže a čisté more vytvára fascinujúci kontrast. Ostrov Lanzarote bol vyhlásený za biosférickú rezerváciu UNESCO.

Vynikajúce ponuky:

[ Error ]

MALTA

Malta sa skladá z troch ostrovov – Malta, Gozo a Comino. Je miesto pohody, poznania a romantiky vo vodách Stredozemného mora, ktoré k návšteve láka príjemným subtropickým podnebím, krištáľovo modrým morom a pohostinnou atmosférou. Z Malty sa vám zatočí hlava!

Vynikajúce ponuky:

[ Error ]

ÍRSKO

Írsko alebo "zelený ostrov" je tretí najväčší európsky ostrov. Upúta vás nádhernou prírodou, bohatými dejinami, a mysterióznou keltskou atmosférou.  K Írsku však patrí aj krása prírody a pohostinnosť írskych krčmičiek a lahodnosť svetoznámeho piva Guiness a pravej írskej whiskey.

Vynikajúce ponuky:

[ Error ]