VŠAKŽE CHCETE MAŤ NAJLEPŠIE PRACOVNÉ POZÍCIE AJ V 2017????

PRIHLÁSTE SA UŽ TERAZ! :)


Čakajú Vás najkrajšie hotely!

  Hľadáte letnú brigádu, ktorá Vás vytrhne z každodenného nudného života? 
  Chceli by ste mať prácu, kde by ste organizovali rôzne programy?
  Radi by ste sa zúčastňovli športových programov alebo večerných show?
  Máte radi deti a chcete sa s deťmi hrať?

Ak máte radi výzvy, tímovú prácu a radi organizujete rôzne programy, a nerobi vám komunikovať v cudzom jazyku, tak príďte a pridajte sa do nášho tímu. Pri tomto programe budete mať výdavky len na vycestovanie. Rozhodnite sa ešte dnes a trváte super leto v Grécku!

Animátor v hoteli: letná práca v Grécku 

Animátori voľného času  sa starajú o spokojnosť a pohodlie hostí a organizujú pre nich rôzne zábavné programy. Sú to najmä kultúrne a športové programy, kvízy alebo večerné show. Pracovná pozícia animátor voľného času je predovšetkým pre mladých ľudí, ktorí majú veľa energie, sú tvoriví a veľmi ľahko nadväzujú nové kontakty. Animátori voľného času sa pracujú v skupinách, kde každý má svoju úlohu. V takýchto skupinách sú niekedy len 2 a v iných prípadoch aj 15-20.

Čo vlastne robia animátor voľného času? 

Účastníci programu Hotelanimation Greece pracujú v tzv. all-round animatorpozíciách. To znamená, že budete mať možnosť vyskúšať všetky animátorské úlohy. Na konci sezóny už každý bude vedieť, ktorá je tá oblasť, v ktorej je najlepšia. Ďalšiu sezónu už trávite vo vašej oblasti.

Kde by ste mohli pracovať ako animátor voľného času? 

Vaším zamestnávateľom bude animátorská firma,ktorá pre želanie svojich partnerov (hotelov) formuje animátorské skupiny, ktoré pracujú v jednotlivých hoteloch. .

Ponúkame práce v 4* a 5* hviezdičkových luxusných hoteloch, ktoré prilákajú tisíce turistov. V roku 2017 hľadáme ľudí na ostrov Rodos, Kreta alebo na Korfu. 

Dĺžka pracovného pomeru 

Hotely otvárajú v apríli/máji a čakajú hostí až do konca októbra. Pracovať je možné počas tých 6 mesiacov-fakultatívne. Vzhľadom na to, že trvá určitý čas, kým sa naučíte vaše denné úlohy, uprednostňujeme uchádzačov, ktorí by vedeli pracovať počas celej sezóny. Prihlásiť sa môžete aj s vašimi kamarátmi, avšak nevieme garantovať, že budete v tej istej skupine.

Je možnosť začať pracovať aj od júna (ak viete ostať do konca októbra), lebo sa uvoľnia pracovné miesta- v tomto prípade treba rátať s tým, že budete na čakacej listine a dostanete pracovnú zmluvu týždeň alebo dva pred plánovaným vycestovaním.

Odmeny

Plat animátorov voľného času nezávisí od vašich schopností, referencie, praxe alebo pracovného harmonogramu. Vždy príslušný zamestnanec animátorskej firmy robí s vami pohovor, ktorý sa rozhoduje aj o výške vášho platu. Úplne začiatočníci dostávajú 500 EUR/mesačne, ktoré môže zvyšovať vzhľadom na prax a na úroveň ovládania daného jazyka. V prípade, ak by ste sa už pracovali ako animátor voľného času váš plat sa pohybuje okolo 600 až 700 EUR/mesačne.    

Hotel, v ktorom bude pracovať zabezpečuje pre animátorov voľného času úplne všetko: ubytovanie a strava zdarma. Svoju izbu budete zdieľať s inými pracovníkmi hotela. 

 • Plat:  netto 500 EUR / mesačne 
 • Ubytovanie:  zadarmo 
 • Strava:  zadarmo
 • Školenie: zabezpečneý

Pracovný čas & voľný čas 

Týždenný pracovný čas sa pohybuje okolo 48 hodín. Denne sa pracuje okolo 8 a 10 hodín.  Váš pracovný harmonogram robia teamleaderi hotela. Podľa pracovnej zmluvy máte nárok na 1 deň voľna v týždni.  Všetky ostatné hodiny odpracované nad 48 hodín je už práca nadčas, ktoré sa vypláca nyvše okrem vášho platu. Animátor voľného času pracujú v rôznych intervaloch (2-3 hodiny a potom dlhšia pauza).

A čo robiť vo voľnom čase? Máte veľmi veľa možností. Grécko Vám ponúka rôzne pozoruhodné príbehy, môžete cestovať okolo celého ostrova, a v neposlednom rade zabávať sa v nočných baroch a kluboch. 

Vycestovanie 

Vycestovanie je na vlastné náklady. Na požiadanie Vám pomôžeme s vyhľadávaním leteniek alebo lístkov. Pre overenie cien leteniek odporúčame tieto stránky: nadosah, letenky a pelikan. Odporúčame si pozrieť aj odlety zo susedných krajín. Po príchode na letisko alebo vlakovú i autobusovú stanicu vás bude čakať zamestnanec hotela.

Poistenie 

Základnou podmienkou je platný európsky preukaz zdravotného poistenia pre prípad pracovného úrazu i hospitalizácie.

Náklady

Potrebný počiatočný kapitál je cca. 150 - 200 EUR. 

 • Registračný poplatok:   15 EUR (uhrádza sa pri registrácii)
 • Programový poplatok: ŽIADNY 
 • Náklady na vycestovanie
 • Vreckové, kým nedostaneš prvý plat 

Potrebné dokumenty

Tieto dokumenty je potrebné nahrať do nášho on-line systému, aby ste boli v našej databáze.

 • Životopis (v anglickom jazyku)
 • Fotky celej postavy (aj s detskami!!)
 • Referencie v anglickom jazyku (ak máte)
 • Kópie dokladov o ukončení štúdia (ak máte)
 • Kópia jazykového certifikátu (ak máte)
 • Európsky zdravotný preukazŽIADNÝ PROGRAMOVÝ POPLATOK! Náklady budete mať len na vycestovanie. 

Máte otázky pred registráciou?

Naša programová koordinátorka, Kinga Báštiová. Spýtajte sa od nej! :)

  JA VÁM ZAVOLÁM NASPÄŤ 

Požiadavky

 • Vek od 18-35 rokov. 
 • Občan EÚ. 
 • Anglický jazyk alebo nemecký jazyk alebo ruský jazyk na veľmi dobrej úrovni- druhý jazyk výhodou.
 • Platný európsky zdravotný preukaz. 
 • Potvrdenie o návšteve školy: nie je potrebné. 
 • Predošlá prax: nie je podmienkou. 
 • Dĺžka pracovného pobytu:  na 3-6 mesiacov 

môj príbeh

Furcsa mód hiányzik nagyon nekem a sziget, sok élményt és emléket zártam magamba az ott eltöltött 3 hónap alatt. Ha lehetőségem nyílik rá turistaként vissza szeretnék még oda látogatni, és még több csodálatos élménnyel gazdagabban hazatérni. Ďalej...

môj príbeh

Bár a minidiscot újra kellett tanulnom, és meg kellett szoknom a helyet, egész gyorsan felzárkóztam, és mostmár rengeteg pozitív visszajelzést kapok Ricotol, Bettytől, és a vendégektől is. Ďalej...