MALTA

Stáž v zahraničí je SUPER, ale kto by chcel ísť len do susedného Česka alebo Nemecka? Choďte na stáž do exotických krajín. Čakajú vás najlepšie a najväčšie firmy na ostrovoch v Stredozemnom mori.

Stáže na MALTE. Garantujeme vám najlepšie pracovné miesta, príjemnú atmosféru a skvelý kolektív mladých ľudí."Ísť či neísť?? Nie ste si istí?? Prečítajte si naše príbehy... Sme už tu tretíkrát :)"

Ste študentom strednej alebo vysokej školy? Hľadáte stáž, lebo nechcete sedieť doma?- čítajte ďalej!

Dobré a originálne príbehy.... Napríklad ako mať vlastnú upratovačku :D

Koordinátorka: Kinga. Pošlite mi vaše telefónne číslo a ja Vám zavolám naspäť! POSIELAM TELEFÓNNE ČÍSLO

CYPRUS

Aké sú vaše plány na zimu? Sedieť doma bez práce? Chodiť do nudnej roboty? Byť na univerzite počas celého semestra? Plakať po rozvode? NIE! 

Náš super nápad: Zbaľte sa a utekajte do tepla! :D 

Čakajú Vás 5* hotely na Cypre. Skvelé pracovné ponuky aj bez praxe. Ubytovanie a strava sú ZADARMO. Čistý mesačný plat: 500€.  
Komu sa chce odpratávať sneh z chodníkov? Nikomu! Zabudnite na sneh a na zimu. Čakajú vás príjemné slnečné dni, zlatisté pláže a pulzujúci nočný život... :P 
Máte už dosť z každodennej a nudnej práce v kancelárii, z dlhodobej nezamestnanosti alebo z celej univerzity... Máme skvelý 5 hviezdičkový nápad: Smer Cyprus!

Zaujímavosti a dobré rady na našom blogu.

"Cyprus mi dal všetko, po čom som túžil: nové kamarátstva, medzinárodný tím, prekrásne miesta."

Koordinátorka: Kinga. Pošlite mi vaše telefónne číslo a ja Vám zavolám naspäť! POSIELAM MOJE TELEFÓNNE ČÍSLO

 

KANÁRSKE OSTROVY

Každý ostrov má svoje osobitné čaro. Najkrajší ostrov, ktorý musíte vidieť sú KANÁRSKE OSTROVY! Nádherná príroda, prekrásne piesočnaté a vulkanické pláže. Uvidíte pieskové duny a púšť, sopky a krátery, subtropické lesy a plantáže na jednom mieste. Na Kanárskych ostrovoch je nádherné stále.

Mnohí naši účastníci sa už domov nevrátili. Kanárske ostrovy si zamiluje každý. Pracujte v oblasti turizmu a hotelierstva. Ubytovanie a strava: ZADARMO. Stačí ovládať anglický jazyk na úrovni mierne pokročilej alebo nižšej

Využite to aj VY! :D


"Počas tejto doby som sa naučila veľa o sebe, o iných ľudí, o práci a celkovo o všetkom. Pred vycestovaním som vedela len 2-3 slová po španielsky, ale teraz je už oveľa lepšie...Cómo estás? :D "

Nech ste kdekoľvek, nech robíte čokoľvek, ale isto nie je to také dobré ako byť na Kanárskych ostrovoch! :P Boli ste už na Kanárskych ostrovoch? Nieee? Zbaľte sa a choďte!

Tu sa všetko dozviete o Kanárskych ostrovoch :)

Koordinátorka: Kinga. Pošlite mi vaše telefónne číslo a ja Vám zavolám naspäť! POSIELAM MOJE TELEFÓNNE ČÍSLO