VŠAKŽE CHCETE MAŤ NAJLEPŠIE PRACOVNÉ POZÍCIE AJ V 2017????

PRIHLÁSTE SA UŽ TERAZ! :)

Čakajú Vás najkrajšie hotely! 

   Hľadáte letnú brigádu, ktorá Vás vytrhne z každodenného nudného života? 
   Máte radi organizovanie rôznych programov? 
  Večerná show alebo športové programy? Toto sa oplatí zažiť!
  Máte radi deti a chcete sa s deťmi hrať? 

Ak máte radi výzvy, pulzujúci život a deti a nerobí Vám problém komunikovať v anglickom jazyku alebo v nemeckom jazyku, tak poďte a pridajte sa do nášho tímu ako animátor voľného času! Pri tomto programe máte výdavky len na vycestovanie. Stačia vám nejaké eurá, aby ste mohli zažiť nezabudnuteľné dobrodružstvo na Cypre!

Animátor v hoteli: letná práca na Cypre

Animátori voľného času sa starajú o spokojnosť a pohodlie hostí a organizujú pre nich rôzne zábavné programy. Sú to najmä kultúrne a športové programy, kvízy alebo večerné show. Pracovná pozícia animátor voľného času je predovšetkým pre mladých ľudí, ktorí majú veľa energie, sú tvoriví a veľmi ľahko nadväzujú nové kontakty. Animátori voľného času sa pracujú v skupinách, kde každý má svoju úlohu. V takýchto skupinách sú niekedy len 2 a v iných prípadoch aj 15-20.

Čo vlastne robia animátori voľného času? 

Účastníci programu Hotelanimation Cyprus pracujú v tzv. all-round animator pozíciách. To znamená, že budete mať možnosť vyskúšať všetky animátorské úlohy. Na konci sezóny už každý bude vedieť, ktorá je tá oblasť, v ktorej je najlepšia. Ďalšiu sezónu už trávite vo vašej oblasti.

Kde by ste mohli pracovať ako animátor voľného času? 

Vaším zamestnávateľom bude animátorská firma, ktorá pre želanie svojich partnerov (hotelov) formuje animátorské skupiny, ktoré pracujú v jednotlivých hoteloch.

Ponúkame práce v 4* a 5* hviezdičkových hoteloch, ktoré prilákajú tisíce turistov. V roku 2017 hľadáme ľudí do okolitých miest Limassolu a Paphosu. 

Dĺžka pracovného pomeru 

Hotely otvárajú v apríli/máji a čakajú hostí až do konca októbra. Pracovať je možné počas tých 6 mesiacov. Vzhľadom na to, že trvá určitý čas, kým sa naučí vaše denné úlohy, uprednostňujeme uchádzačov, ktorí by vedeli pracovať počas celej sezóny. Prihlásiť sa môžete aj s vašimi kamarátmi, avšak nevieme garantovať, že budete v tej istej skupine.

Je možnosť začať pracovať aj od júna (ak viete ostať do konca októbra), lebo sa uvoľnia pracovné miesta- v tomto prípade treba rátať s tým, že budete na čakacej listine a dostanete pracovnú zmluvu týždeň alebo dva pred plánovaným vycestovaním.

Odmeny

Plat animátorov voľného času nezávisí od vašich schopností, referencie, praxe alebo pracovného harmonogramu.  určené jednotne pre všetkých animátorov voľného času a to je 600 EUR.

Hotel, v ktorom bude pracovať zabezpečuje pre animátorov voľného času úplne všetko: ubytovanie a strava zdarma. Svoju izbu budete zdieľať s inými pracovníkmi hotela. 

 • Plat: netto 600 EUR / mesiac
 • Ubytovanie: zadarmo 
 • Strava: zadarmo 
 • Školenie: zabezpečené 

Pracovný čas & voľný čas 

Týždenný pracovný čas sa pohybuje okolo 40-48 hodín. Denne sa pracuje okolo 8 a 10 hodín. Váš pracovný harmonogram robia manažéri hotela. Podľa pracovnej zmluvy máte nárok na 1 deň voľna v týždni.  

A čo robiť vo voľnom čase? Máte veľmi veľa možností. Cyprus Vám ponúka rôzne pozoruhodné príbehy, môžete cestovať okolo celého ostrova, a v neposlednom rade zabávať sa v nočných baroch a kluboch. 

Vycestovanie

Vycestovanie je na vlastné náklady.Na požiadanie Vám pomôžeme s vyhľadávaním leteniek. Pre overenie cien leteniek odporúčame tieto stránky: nadosah, letenky a pelikan. Odporúčame si pozrieť aj odlety zo susedných krajín. V prípade, ak sa rozhodnete cestovať vlakom alebo autobusom máte tiež veľa možností. Po príchode na letisko alebo vlakovú i autobusovú stanicu vás bude čakať zamestnanec hotela. Transferový poplatok do hotela sa pohybuje okolo 10-20 EUR.

Poistenie 

Základnou podmienkou je platný európsky preukaz zdravotného poistenia pre prípad pracovného úrazu i hospitalizácie.

Náklady 

Potrebný počiatočný kapitál je cca. 150 -200 EUR.   

 • Registračný poplatok:    15 EUR (uhrádza sa pri registrácii )
 • Programový poplatok: ŽIADNÝ
 • Náklady na vycestovanie
 • Vreckové, kým nedostaneš prvý plat 

ŽIADNÝ PROGRAMOVÝ POPLATOK! 

Máte otázky pred registráciou?

Naša programová koordinátorka, Kinga Báštiová. Spýtajte sa od nej! :)

  JA VÁM ZAVOLÁM NASPÄŤ 

Požiadavky

 • Vek od 18-35 rokov. 
 • Občan EÚ. 
 • Anglický jazyk alebo nemecký jazyk alebo ruský jazyk na veľmi dobrej úrovni- druhý jazyk výhodou.
 • Platný európsky zdravotný preukaz. 
 • Potvrdenie o návšteve školy: nie je potrebné. 
 • Predošlá prax: nie je podmienkou. 
 • Začiatok práce: apríl/ máj do konca októbra.

môj príbeh

Ciprus mindent megadott számomra, amit csak kívántam: megismertem rengeteg új embert, nemzetközi barátságokat kötöttem, új helyeket fedezhettem fel. Ďalej...